بازگشت جنرال

مدتی قبل از سکته چند ماهه نیستان دوست خوبم جنرال صاحب بوجی والا ( که بنا به خواست خودش به این نام معرف خوانندگان است) به خاطر بعضی سوء تفاهم های پیش آمده و همچنین بنا به دلایلی دیگر که شخصی و مربوط به خودش بود ، از قلم زدن در نیستان انصراف داد. که این مسئله برای شخص من باعث تأسف بود و شاید برای عده زیادی از خوانندگان هم که قلم روان بوجی والا و طنز شیرینش را می پسندیدند ، هم ناخوشایند بود.

اما پس از خواب تابستانی نیستان( که باید اقرار کنم یکی از علت های آن تحریم یادداشت نویسی از سوی جنرال بود) بعد از گفتگوهای زیاد و خواهش های من کدورت پیش آمده رفع گردید و بالاخره او پذیرفت که بار دیگر برای وبلاگ نیستان قلم بزند. که این مسئله جای خوشی است و من امیدوارم ما و خوانندگان در آینده باز هم از طنز بوجی والایی بهره مند شویم.

در پایان جا دارد بار دیگر از این دوست خوب که با وجود مشکلات و گاه خطراتی که برایش داشته است ، برای نیستان قلم زده است و همچنان وعده ادامه همکاری داده است.

امیدوارم شرایطی فراهم گردد که آزاداندیشان بتوانند در هرکجای دنیا بدون هیچ گونه ترس و نگرانی از سانسور و تهدید آزادانه به بیان و نشر افکار و عقایدشان بپردازند.

 

/ 2 نظر / 21 بازدید
حزب الله افغانستان

با پناهنده شدن نجیبه شریف، غرغشته کتوازی و سونا نیلوفر، تعداد نماینده گان مجلس افغانستان که به کشور های خارجی پناهنده شده اند به هفت تن رسید.

آزاد

سلام دوست گرامی ، با یک مطلب جدید بروز هستم - اگر فرصت داشتید خوشحال می شوم یک سری بزنید - موفق و سربلند باشید