تصویری تازه از یک زخم کهنه

اگر بگوییم اینترنت شباهت زیادی به یک فروشگاه بزرگ یا یک کتابخانه کلان دارد شاید بی راه نباشد. ممکن است پیش آمده باشد که در یک فروشگاه برای خریدن کالای خاصی داخل شوید اما آن قدر مصروف تماشا و  بررسی اجناس دیگر گردید که نهایتاً جنس اصلی مورد نظر را فراموش کنید. در اینترنت هم چنین وضعیت بسیار پیش می آید.

دیشب در سایت You Tube  به دنبال خواندنی از فرهاد دریا بودم که پس از کلیک بر چند آهنگ و لینک های مرتبط یک دفعه دیدم در میان قطعات موزیک و کلیپ های گوناگون و دیگر تولیدات رسانه ای که کاربران در این آشفته بازار عرضه کرده اند گم شده ام  و یک وقت متوجه شدم که ساعت گوشه مونیتور 2 شب را نشان می دهد. از همین خاطر است که معمولاً کمتر اقدام به وبگردی می کنم.

در گشت و گذار دیشب در You Tube از میان آهنگ ها و کلیپ های متنوع و رنگارنگ به یک ویدئوکلیپ برخوردم که برایم از جهاتی تازه گی داشت. هرچند شاید از نظر حرفه ای وفنی دارای اشکالات و نواقصی باشد اما تلاش این دو جوان - جمشید و مجتبی - که احتمالاً با امکانات کم و محدودیت های زیادی اقدام به ضبط آن کرده اند قابل ارج و تقدیر است.

شما هم اگر تا کنون این ویدئو کلیپ را ندیده اید و یا می خواهید یک بار دیگر ببینید ، می توانید آن را در اینجا تماشا کنید.

/ 2 نظر / 19 بازدید
پارسی

کاشکی همه ی شما افغانیا با این دو خواننده ی چیز فهم هم صدا بشید و برید پی کارتون.

حسین عباسی

سلام آقای عادلی واقعا لذت بردم، امیداروم که جوانان سرزمین خسته ما این فرصت را پیدا کنند که هنر خود را به کمال برسانند چراکه این انرژی و توان را دارند.