در باره نیستان

از شما خوانندگان عزیز که وقتتان را برای گاه نوشته های من گذاشتید ، ممنونم. و مقدمتان را در نیستان گرامی می دارم. آرزو می کنم در هرکجای دنیا و صاحب هر عقیده و اندیشه که هستید ، زندگی همراه با آرامش و سلامتی و شادمانی داشته باشید. و به فکر شاد کردن دیگران هم باشید.

پس از این اگر باز هم به نیستان قدم بگذارید ، خواننده نوشته هایی از من خواهید بود که می تواند در هر زمینه و موضوعی باشد. و بیانگر عقاید و اندیشه ها و برداشتهای شخصی من خواهد بود. که طبیعتاً مخالفان و موافقانی خواهد داشت. کوشش من در نوشتار هایم حفظ کرامت و احترام دیگران ( ادیان ، عقاید و اندیشه ها و نژادها و...) می باشد . اما از نوشتن واقعیات و مشکلات مبتلا به (البته با مراعات اصول انصاف و جوانمردی و نزاکت نوشتاری) و با هدف خیر و اصلاح خواهی ابائی ندارم. و در این راستا خوشحال می شوم اگر شما خوانندگان محترم  با بیان نظرات خود در همه جانبه شدن مطالب سهیم گردید. مسلماً نظرات خوانندگان اعم از مخالف و موافق قابل احترام خواهد بود. البته امید وارم در اظهار نظرها نکاتی که در بالا به آن اشاره رفت از جمله نزاکت ادبی مورد تو جه قرار گیرد.

این یادداشت را با این جمله پایان می دهم: همیشه تنها خود را نبینیم. و این واقعیت را فراموش نکنیم که هرآنچه را ما حق خود می دانیم دیگران هم احساس حق می کنند. و همیشه در مقابل بدی دیگران از خود بپرسیم: من چه بدی کرده ام که بد آمده است؟

/ 0 نظر / 19 بازدید