لذت عمرافزا

از نظر بسیاری از مردم شاید ، تنها ثمره و خاصیت  برقراری رابطه جنسی (جدا از تولید نسل) براورده شدن نیاز و غریزه جنسی باشد که با به دست آمدن لذت گذرای آن حاصل می گردد. اما جالب است بدانید که همین کامگیری کوتاه و زودگذر اگر اصولی و به طور صحیح صورت بگیرد ، می تواند حتی خواص درمانی بر تن و روان انسان داشته باشد. البته بسیاری از مردم از این خواص درمانی ناخودآگاه بهره می برند.

تحقیق و بررسی که توسط دکتر کورت سایکوفسکی « Kurt Seikowski » محقق برجسته دانشگاه لایپزیک انجام گرفته نشان دهنده اثر شفابخشی رابطه جنسی ( Sex) است. از جمله دردهای انقباضی ناحیه پشت گردن و یا برخی کمردردها یی که ناشی از انقباضات عصبی می باشند و همچنین اقسامی از سردردها می توانند به دین طریق برطرف گردند.

بر اساس این تحقیق یک ارتباط جنسی عاشقانه که به طور منظم صورت بگیرد بر متابولیسم بدن تأثیر سازنده و مستقیم دارد ، گردش خون را تسریع می بخشد و تنفس را عمیق و تنظیم می کند و همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. و بالاخره  مهمتر از همه اینکه در یک برآیند کلی می تواند باعث طولانی تر شدن عمر انسان گردد. در همین رابطه یک آمار  تحقیقاتی نشان داده است که امید به زندگی در میان کسانی که با یک شریک جنسی زندگی می کنند در مقایسه با افرادی که همیشه به صورت مجرد زندگی کرده اند ، حدود ده سال بیشتر است.

/ 0 نظر / 79 بازدید