اعلان فوری انتخاباتی

به آگاهی تمامی نامزدهای محترم ریاست جمهوری افغانستان وهمچنین قاطبه ملت شریف رسانیده می شود که آژانس سرویس انتخاباتی «بوجی والا سنتر»بازگشایی شده است و خدماتی به شرح زیر برای انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان ارائه میکند:

 خدمات برای کاندیداهای محترم

الف- سرویس های قبل از روز انتخابات:

١.دادن مشاوره های راست و غلط

ما با مشا وران متخصص خود که فارغ التحصیل از انگلستان با سابقه سالها فعالیت زیرنظر سرویس های اطلاعاتی سیا،موساد، اینتلیجنت سرویس ، ک.گ.ب و... می باشند ، شما را به بهترین نحو در امور انتخاباتی تان مشوره می دهیم.

٢- نوشته کردن متن سخنرانی های کمپین های انتخاباتی و سخنرانی کردن به جای نامزدها و دادن هرقسم وعده های راست و دروغ به مردم. و نیز بدنام کردن کاندیداهای رقیب 100% تضمینی به قسمی که کاندیدای بدنام گردیده دیگر حتی بین فامیل و کوچگی های خود سر بلند کرده نتواند.

٣- چیر کردن پوسترهای تبلیغاتی رقیبان و همچنین رسامی شاخ ، دم ، گوشهای دراز و ریش و بروت(این سرویس فقط مقابل کاندیداهای نسوان قابل عرضه است.) در عکس های تبلیغاتی دیگر کاندیداها. تذکر مهم: مأموران این مرکز از رسامی اندام های منافی عفت و مستهجن معذور است.)

۴- لت و کوب کردن کاندیدای رقیب:

ما با در اختیار داشتن بهترین و باسابقه ترین بدماش های کابل و دیگر ولایات این سرویس را برای شما در زودترین وقت و به بهترین کوالیتی ارائه می دهیم. قسمی که با یک بار امتحان کردن ، شما برای همیشه مشتری ما خواهید شد.

گوشمالی ، لت خفیف ، لت منجر به شکستگی استخوان ، لت منجر به بیهوشی (تا پس از انتخابات) و لت منجر به فوت از جمله خدمات این بخش می باشد. البته نرخ هریک از این خدمات متفاوت می باشد. شما تنها عکس بدهید و از ما جنازه تحویل بگیرید.

۵- انفجار دادن دفاتر انتخاباتی :

افراد مسلکی ما که همه گی در آن سوی خط دیورند به سطح بسیار عالی تعلیم دیده اند ، انفجار دادن دفاتر کاندیداهای رقیب را برای شما به بهترین کیفیت و پائین ترین قیمت انجام می دهند. در ضمن فرمایش انفجارهای ساختگی برای دفاتر خود شما هم پذیرفته می گردد.

۶- نوشته کردن انواع تعویذها :

دلگرمی ، چشم زخم ، بخت گشا ، دشمن برانداز ، خانه خراب کن و طلسم شکن و...

بهترین سرویس این قسمت تعویذ دلگرمی یا مهر و محبت می باشد. تعویذنویس ها و رمال های ما که همگی فارغ از دهلی جدید و کلکته می باشند ، با نوشتن تعویذ دلگرمی برای شما انتخاب شما را به حیث رئیس جمهور آینده افغانستان عزیز صدفیصد گرنتیمی کنند.

قابل یادآوری است که تعویذهای مذکور در مدل ها و قیمت های زیر قابل دستیاب می باشند:

مدل 1Kv  ،  سه هزار افغانی - مدل  10Kv ، بیست و پنج هزار افغانی - مدل 100Kv ، دو لک افغانی و مدل  200Kv ، یک میلیون افغانی.

با به گردن آویختن 50 قطعه از این تعویض می توانید 10 میلیون رأی جمع کنید.نوت: برای کاندیدای غیر اناث آویختن گوشواره ها اختیاری است. مگر تأثیر تعویذ را دوچند می کند.

به طور مثال شما با آویختن 50 عدد از تعویذ مدل 200Kv ما به گردن تان در روز اخذ رأی  می توانید مهر 10 میلیون نفر از هم وطنان را به راحتی جلب نموده و رأی آنها را با خود داشته باشید. 100% گرنتی شده.

 

ب- سرویس های روز انتخابات و پس از آن تا اعلان نتایج:

آژانس خدمات انتخاباتی «بوجی والا سنتر» در روز رأی گیری و پس از آن هم شما کاندیدای محترم را تنها نمی گذارد. و تا زمانی که شما به چوکی ریاست جمهوری کشور عزیز ما تکیه نزده باشید ، شما را رها نمی کند.

مهمترین سرویس ما که در روز انتخابات و تا اعلان نتایج ارائه می گردد و در خاور دور، میانه و نزدیک بی نظیر است ، سرویس مدرن و پیشرفته «ت.قلب مطمئن» نام دارد. در این پروسه مدرن و پیچیده افراد مسلکی و مجرب ما که با عالی ترین مدرک از کشور همسایه فارغ گردیده اند ، چنان با چالاکی و مهارت کار می کنند که مردم هرچی نوشته کنند ، مگر وقت شمارش آراء تنها نام شما خوانده شود و شما با اختلاف حداقل 11میلیون رأی رئیس جمهور کاملاً قانونی آینده افغانستان گردید ، انشاءالله و با تأیید ولی عصر. برای اثبات کارکرد و گرنتی این سرویس کافی است بگوئیم که آخرین تجربه سرویس «ت.قلب مطمئن» به تازگی در کشور همسایه با موفقیت به اجرا گذاشته شده و نتیجه صدفیصد رضایت بخش داده است.

 پس کاندیدای محترم ! منتظر چی هستید؟ جای هیچ استخاره نیست. تا دیر نشده و قبل از رقیبتان بشتابید و در «بوجی والا سنتر» خود را راجستر کنید.

 خدمات انتخاباتی برای انتخاب کنندگان:

1- هدایت متقاضیان به مناسبترین مکانهای ضیافت های انتخاباتی مخصوصاً مراکز بخشش تحایف نقدی توسط کاندیداها: این سرویس اینترنتی می باشد و علاقمندان می توانند پس از پرداخت حق عضویت ، به صورت آنلاین لحظه به لحظه محل های بخشش های انتخاباتی را رصد کنند. اگر به ما اعتماد کنید کمترین بخششها و پلوچلو های انتخاباتی را که دیگر تا پنج سال دیگر تکرار نخواهد شد از دست نخواهید داد.

2- استخاره های انتخاباتی:

این مهمترین سرویس «بوجی والا سنتر» برای انتخاب کنندگان است. افراد مسلکی ما که همگی فارغ از قاهره ، ریاض و قم می باشند ، به همراه جمعی از مرتاضین از کشور هند  و عده ای دیگر از منجمین و طالع شناسان از اقسا نقاط دنیا به صورت 24 ساعته مشغول کار هستند تا با استخاره ، قرعه و پشک اندازی ودیگر افعال «عجیب و غریب» که جزء اسرار است و گفتنش در اینجا جایز نیست ، کاندیدای اصلح را برای شما معرفی کنند.

این خدمات فقط در «بوجی والا سنتر» قابل دستیاب می باشد. و هر مرکز دیگر اگر ادعای ارائه این سرویس ها را کند ، دروغ است و اعتماد نکنید.

«بوجی والا سنتر» نامی مطمئن و قابل اعتماد برای همه

/ 2 نظر / 24 بازدید
کاکه تیغون

سلام از حق نگذریم که نامزدها بیشتر از آنچه که شما عرضه می کنید، خواهش و تقاضای هم نمی توانند داشته باشند.

مریم

سلام بازم از اینکه اومدم خشحالم.قلمتان سبز و دستتان توانا باد